Teknoloji

Yeni AirPod’lar Büyük Bir Patlamayla Geliyor: Apple Tasarımda Radikal Değişiklikler Yapacak ve Gelişmiş Özellikler Ekleyecek

Geçtiğimiz yıl AirPods satışlarından beklediği sonuçları alamayan Apple, AirPods tasarımını önemli ölçüde revize etmeyi planlıyor. Satış verilerinden değerli dersler çıkardığı görünen Apple’ın Airpods ürünlerine gelişmiş özellikler katacağı söyleniyor. Detaylar içeriktedir. ?

Kaynak: bir

Apple, 2016 yılında kablosuz AirPods kulaklıklarını tanıttığında, birçok kullanıcı başlangıçta bu yenilikçi tasarıma şüpheyle yaklaştı ve kulaklık jaklarının kaldırılmasını eleştirdi.

Ancak zamanla bu tepkiler yerini kabul görmeye bıraktı ve AirPods, piyasanın en tanınan kablosuz kulaklık markalarından biri haline geldi.

Apple, giyilebilir teknolojiler alanında büyüyen bir pazarın başında yer alıyor.

Şirketin bu alandaki geliri 40 milyar dolara ulaşırken AirPods da bu başarının arkasındaki ana ürünlerden biri olarak öne çıkıyor. Şu an itibariyle Apple, kullanıcılara üç farklı AirPods modeli sunuyor: 129 dolarlık giriş seviyesi modeli, 169 dolarlık ikinci nesil AirPods ve 249 dolarlık AirPods Pro.

Apple ile ilgili güvenilir haber kaynaklarından Bloomberg’den Mark Gurman’a göre Apple, yakın gelecekte ikinci ve üçüncü nesil AirPods modellerine yenilikçi bir yaklaşım getirmeyi hedefliyor.

Yeni AirPods ve AirPods Pro, mevcut nesillerle benzer fiyat etiketlerine sahip olacak ancak daha gelişmiş özelliklerle kullanıcıların beğenisine sunulacak. Yeni modeller tasarım açısından mevcut 3. nesil AirPods ve AirPods Pro kombinasyonuna benzeyecek.

Özellikle Pro modeli, gelişmiş gürültü engelleme özelliklerine sahip kutularla, daha uzun pil ömrüyle ve kullanıcı dostu özelliklerle gelecek.

Bu yeni kılıflar USB Type-C şarj desteğiyle donatılacak ve hem kulaklık hem de kılıflar çok daha geniş bir renk yelpazesiyle satışa sunulacak.

Apple’ın yeni yaklaşımının ardındaki strateji, tüketicilerin birinci nesil AirPods’u veya doğrudan AirPods Pro’yu seçme eğilimini dengelemektir.

osmaneliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu